Prihlásené tímy

ID Jazyk Názov Kategória Škola Platba
1
SuperČokoládki Sekunda G a SOŠZE, Vyškov ÁNO
2
mašinky Tercia G a SOŠZE, Vyškov ÁNO
3
Beta Kvarta G a SOŠZE, Vyškov ÁNO
4
Superheroes 8 Splash International, Košice ÁNO
5
Bečkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava ÁNO
6
Ačkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava ÁNO
7
siedmaci 8 ZŠ Železničná, Bratislava ÁNO
8
bečka 8 ZŠ Železničná, Bratislava ÁNO
9
ačka 9 ZŠ Železničná, Bratislava ÁNO
10
ôsmaci 9 ZŠ Železničná, Bratislava ÁNO
11
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice ÁNO
12
Milada 9 9 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice ÁNO
13
Futuráci 7 7 SZŠ Futurum, Trenčín ÁNO
14
Futuráci 8 8 SZŠ Futurum, Trenčín ÁNO
15
Osmaci 8 ZŠ s MŠ Školská, Lokca ÁNO
16
Deviataci 9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca ÁNO
17
SNP-7A 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica ÁNO
18
SNP-7C 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica ÁNO
19
SNP-9A 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica ÁNO
20
SNP-9B 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica ÁNO
21
SNP-9C 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica ÁNO
22
NH7 7 ZŠ Na Hôrke, Nitra ÁNO
23
99 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra ÁNO
24
CDIDC 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra ÁNO
25
A.D.O.L.F 8 ZŠ Polianska, Košice ÁNO
26
SYNTAX_ERROR Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš ÁNO
27
NAMJETOJEDNO Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš ÁNO
28
DROB Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš ÁNO
29
KELEĎULA Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš ÁNO
30
SMAJLICI 7 ZŠ s MŠ, Podolínec ÁNO
31
IC 4 8 ZŠ s MŠ, Podolínec ÁNO
32
IXáčky 9 ZŠ s MŠ, Podolínec ÁNO
33
4 PÁTRAČI 9 ZŠ s MŠ, Podolínec ÁNO
34
Súkmeňovci 7 ZŠ Smreková, Smižany ÁNO
35
IQ Maccaroni WTS 9 ZŠ Smreková, Smižany ÁNO
36
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
37
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
38
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
39
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
40
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
41
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
42
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
43
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
44
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
45
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
46
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
47
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
48
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
49
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
50
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
51
Společenstvo logiky 8 ZŠ Větrný Jeníkov ÁNO
52
Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají! 9 ZŠ Větrný Jeníkov ÁNO
55
Mudrlanti 7 ZŠ Beluša ÁNO
56
Hento 8 ZŠ Beluša ÁNO
57
Banáni 8 ZŠ Beluša ÁNO
58
Zaklínači hadov 8 ZŠ Beluša ÁNO
59
Arnold´s crew 9 ZŠ Beluša ÁNO
60
Mozog 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš ÁNO
61
Veselá kopa 8 SZŠ Dneperská, Košice ÁNO
62
7-1 7 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
63
7-2 7 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
64
TROJKA 8 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
65
8-4 8 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
66
1619645 8 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
67
8-6 8 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
68
9-1 9 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
69
Experti 9 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
70
Falta power 9 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
71
cukrouši 9 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
72
9-5 9 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
73
KRTK 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice ÁNO
74
Vyprážané chrusty 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice ÁNO
75
Čierna perla 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice ÁNO
76
Kapustníky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice ÁNO
77
QVIQ MATHS Sekunda G A. Vrábla, Levice ÁNO
78
Bombuláci Sekunda G A. Vrábla, Levice ÁNO
79
1054 Sekunda G A. Vrábla, Levice ÁNO
80
Lebelky Sekunda G A. Vrábla, Levice ÁNO
81
Gaváci Tercia G A. Vrábla, Levice ÁNO
82
KAUKAZ Kvarta G A. Vrábla, Levice ÁNO
83
Astralis Kvarta G A. Vrábla, Levice ÁNO
84
DeafMaht 9 ZŠ s MŠ Drotárska cesta, Bratislava ÁNO
85
Fialové kvietky-fialky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice ÁNO
86
PRIGO B Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava ÁNO
87
PRIGO A Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava ÁNO
88
Euklides 7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica ÁNO
89
Archimedes 8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica ÁNO
90
Termoska Sekunda G F. G. Lorcu, Bratislava ÁNO
91
Nezmaturujem Tercia G F. G. Lorcu, Bratislava ÁNO
92
PeJaBaKa Kvarta G F. G. Lorcu, Bratislava ÁNO
93
Horalky 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice ÁNO
94
Quatro 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice ÁNO
95
The Nine :): 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice ÁNO
96
The Best 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice ÁNO
97
Oranžový baklažán Sekunda G Alejová, Košice ÁNO
98
PeLaToJa Sekunda G Alejová, Košice ÁNO
99
JOJODELFÍNICI Sekunda G Alejová, Košice ÁNO
100
KOCKY Sekunda G Alejová, Košice ÁNO
101
Ninja korytnačky Tercia G Alejová, Košice ÁNO
102
Balónová fiesta Tercia G Alejová, Košice ÁNO
103
Prefíkané líšky Tercia G Alejová, Košice ÁNO
104
Zub za zub Tercia G Alejová, Košice ÁNO
105
ALEJ BOOM Tercia G Alejová, Košice ÁNO
106
LOGIC Tercia G Alejová, Košice ÁNO
107
DaLeSaTa Kvarta G Alejová, Košice ÁNO
108
Palpatine did nothing wrong Kvarta G Alejová, Košice ÁNO
109
Králikovci Kvarta G Alejová, Košice ÁNO
110
Mentolová farba Kvarta G Alejová, Košice ÁNO
111
7-3 7 ZŠ Moravská, Králíky ÁNO
112
Logici 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves ÁNO
113
Štedráci 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves ÁNO
114
Euklidovci 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves ÁNO
115
Clasic team 7 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom ÁNO
116
inteligenti 8 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom ÁNO
117
My štyria Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
118
0 bodov Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
119
4 vadní Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
120
my a oni Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
121
mrtve paradajky Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
122
Bojove Fretky/matemágovia Tercia ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
123
NeviemeAkoSaNazvat Tercia ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
124
Tercia ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
125
tvoja mamička Tercia ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
126
Autisti Tercia ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
127
x + y = 2 Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
128
Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
129
Slovenský Harvard Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
130
TOP 10 vitaznych timov bez vitaznych timov ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
131
Spielverderber Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
132
Okurky Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem ÁNO
133
ŠK NEŠACHNEM SI Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem ÁNO
134
SK Ankalezu Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem ÁNO
135
Fripanguš Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem ÁNO
136
ALFA&OMEGA Sekunda G Párovská, Nitra ÁNO
137
DOMISLITESI Sekunda G Párovská, Nitra ÁNO
138
NEMÁME Sekunda G Párovská, Nitra ÁNO
139
Stehenná kosť Sekunda G Párovská, Nitra ÁNO
140
AZBO Sekunda G Párovská, Nitra ÁNO
141
SSGRDPUB Tercia G Párovská, Nitra ÁNO
142
MATIKA s.r.o. Tercia G Párovská, Nitra ÁNO
143
Medzerník Tercia G Párovská, Nitra ÁNO
144
LBBH Tercia G Párovská, Nitra ÁNO
145
Prepočítavam... Tercia G Párovská, Nitra ÁNO
146
Nevieme vymyslieť originálny názov Kvarta G Párovská, Nitra ÁNO
147
Alibaba Squad Kvarta G Párovská, Nitra ÁNO
148
HBO již nikoliv stačej přidat vodu Kvarta G Párovská, Nitra ÁNO
149
RASTový hormón Kvarta G Párovská, Nitra ÁNO
150
Kvarta G Párovská, Nitra ÁNO
151
Vojta a spol. 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice ÁNO
152
seschlaponoska 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice ÁNO
153
Fantastická 4 8 ZŠ TGM, Moravské Budějovice ÁNO
154
Havískovi je dneska 14 9 ZŠ TGM, Moravské Budějovice ÁNO
155
Lyptovský Eynsteyny 7 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš ÁNO
156
Math Shadows 8 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš ÁNO
157
Fyzmatix 314404 9 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš ÁNO
158
KVAPKA 7 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
159
KOKOSY NA ĽADE 7 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
160
NINJA KORYTNAČKY ♥♥♥♥♥ 7 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
161
KROKODÍLY 7 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
162
HROŠÍ NÁKYP 7 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
163
GUMKÁČI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
164
DÁŽDNIK 8 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
165
HARD MATHEMATICIANS 8 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
166
CHUANOVCI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
167
IMPÉRIUM 8 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
168
Stratégovia 7 ZŠ s MŠ, Lemešany ÁNO
169
Elita 8 ZŠ s MŠ, Lemešany ÁNO
170
Karamelky 9 ZŠ s MŠ, Lemešany ÁNO
171
Švihováci 1 7 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
172
Švihováci 2 7 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
173
Švihováci 3 7 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
174
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
175
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
176
Švihováci 6 8 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
177
Švihováci 7 8 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
178
Švihováci 8 9 ZŠ a MŠ, Švihov ÁNO
179
PIEŠŤANSKÉ ČAJKY 8 SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
180
8 SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
181
Eins Zwei Polizei 8 SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
182
Hlavný uzáver plynu-hup 9 SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
183
Indi Vindi 9 SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
184
Macovia Tercia SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
185
Aminoteril-(2-aminatyletoxy)-poly(oxy(metyl-1,2-etanetadiyl)) Tercia SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
186
HLAS Tercia SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
187
2^77 232 917 − 1 Tercia SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
188
Happy Valentine's day Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
189
Root Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
190
Piskoty Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
191
Nosy Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
192
Trolejbus Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
193
Brežákovi Kysne Ucho Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava ÁNO
199
MK Kukulienka 7 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
200
IQ Gente Madura 7 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
201
Mandarínky 7 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
202
TEAM Secret 7 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
203
Prfky 8 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
204
Pikaču 8 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
205
Trilobity 9 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
206
TJ Baník Hôrka 9 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
207
Iskričky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
208
Krtkovci 9 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
209
Lietajúce sáčky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad ÁNO
210
MIRO07 Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra ÁNO
211
LSVH Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra ÁNO
212
segzi tercia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra ÁNO
213
所使用的漢字 Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra ÁNO
214
PoRnSTaRs Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra ÁNO
215
SWAT Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra ÁNO
216
Mozkovna 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou ÁNO
217
FANTASTICKÁ ČTYŘKA 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou ÁNO
218
HOCHMALOVCI 8 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou ÁNO
219
4 + 0 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou ÁNO
220
MENDES ARMY 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou ÁNO
221
Podzaba 7 7 ZŠ Podzáhradná, Bratislava ÁNO
222
Podzaba 8 8 ZŠ Podzáhradná, Bratislava ÁNO
223
Podzaba 9 9 ZŠ Podzáhradná, Bratislava ÁNO
224
V.D+VI.D 7 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
225
Momentka 8 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
226
8 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
227
9 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
228
Srdiečka 9 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
229
SMAJLÍCI 9 ZŠ, Slovinky ÁNO
230
BossClub 8 ZŠ, Slovinky ÁNO
231
Piráti Karibiku 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
232
Matematickí šašovia 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
233
MATHS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
234
PINK UNICORNS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
235
KADERNÍCI 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
236
SEGINE 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
237
Krémeše 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
238
Dievčatá 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
239
Fosforovci 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
240
Meow 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
241
NO SIGNAL 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
242
Čo ja viem? 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
243
Poslední 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
244
O2H 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
245
Ľadoborci 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice ÁNO
246
GymtriMat Tercia G Komenského, Třinec ÁNO
247
Miesiči 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec ÁNO
248
Španielski retrieveri 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec ÁNO
249
Rýchli a zbesilí 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec ÁNO
250
Červení draci 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec ÁNO
251
Uhlomery 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec ÁNO
252
Dúhový zväz 9 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš ÁNO
253
Experti 7.A 7 Spojená škola, Belá ÁNO
254
Belani 9 Spojená škola, Belá ÁNO
255
Hvězdy 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
256
LOS POLLOS SON LA LEY 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
257
ZLOMKAŘI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
258
JEŽCI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
259
KROCANI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
260
666 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
261
S Danem 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
262
LITHIUM 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice ÁNO
263
PsýGuláš.com 9 ZŠ, Brodské ÁNO
267
NOXIS Sekunda Mendelovo G, Opava ÁNO
268
Nitroglycerinové bratrstvo Sekunda Mendelovo G, Opava ÁNO
269
N.A.M.E Sekunda Mendelovo G, Opava ÁNO
270
Stakanatte Sekunda Mendelovo G, Opava ÁNO
271
Přebytečné prádlo na druhou Sekunda Mendelovo G, Opava ÁNO
272
BNK Tercia Mendelovo G, Opava ÁNO
273
Skoro první Kvarta Mendelovo G, Opava ÁNO
274
Zeig mir ..... Es ist nicht da Kvarta Mendelovo G, Opava ÁNO
275
MALV Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
276
Bomby Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
277
Piar quatro Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
278
Algebros Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
279
Guľky Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
280
Budúca elita národa Slovenského Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
281
Hey hou Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
282
Aquamarines Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín ÁNO
283
Rybičky 9 ZŠ Komenského, Letohrad ÁNO
285
Prostě ti nejlepší Sekunda Wichterlovo G, Ostrava ÁNO
286
Šikulíni Tercia Wichterlovo G, Ostrava ÁNO
287
JaVaNoVel Tercia Wichterlovo G, Ostrava ÁNO
288
princezny Tercia Wichterlovo G, Ostrava ÁNO
289
Wigym2 Tercia Wichterlovo G, Ostrava ÁNO
290
Supreme Gang Kvarta Wichterlovo G, Ostrava ÁNO
291
Vidláci 7 ZŠ a MŠ, Besednice ÁNO
292
DAWAE 8 ZŠ a MŠ, Besednice ÁNO
293
Bakvaláni 8 ZŠ a MŠ, Besednice ÁNO
294
Kohouti 9 ZŠ a MŠ, Besednice ÁNO
297
Berounské Traktůrky Sekunda G J. Barranda, Beroun ÁNO
298
BORCY Sekunda G J. Barranda, Beroun ÁNO
299
Waflos Doritos Sekunda G J. Barranda, Beroun ÁNO
300
LOPATY Sekunda G J. Barranda, Beroun ÁNO
301
sekunda girls Sekunda G J. Barranda, Beroun ÁNO
302
BČRN Tercia G J. Barranda, Beroun ÁNO
303
Pižmoni Tercia G J. Barranda, Beroun ÁNO
304
Tůmathics Tercia G J. Barranda, Beroun ÁNO
305
Potterheadi Tercia G J. Barranda, Beroun ÁNO
306
Antigentle(wo)men Tercia G J. Barranda, Beroun ÁNO
307
Kvarta G J. Barranda, Beroun ÁNO
308
Dezider Kvarta G J. Barranda, Beroun ÁNO
309
Ambrož Kvarta G J. Barranda, Beroun ÁNO
310
X-grills Kvarta G J. Barranda, Beroun ÁNO
311
GJB Alfa Kvarta G J. Barranda, Beroun ÁNO
312
Sekunda Gymnázium, Česká Lípa ÁNO
313
Minecraft boiz Sekunda Gymnázium, Česká Lípa ÁNO
314
Párek z bufetu vrací úder Tercia Gymnázium, Česká Lípa ÁNO
315
Nakládané okurky Tercia Gymnázium, Česká Lípa ÁNO
316
Tercia Gymnázium, Česká Lípa ÁNO
317
Elegantní ondoňové z bambusového pralesa Kvarta Gymnázium, Česká Lípa ÁNO
318
Šúšn 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava ÁNO
319
matxxx 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava ÁNO
320
chceme 1 na vysvedčení 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava ÁNO
321
spoločnosť čokoládovej brožetty 2 dni pred vypršaním expiračnej 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava ÁNO
322
Žubrofky <3 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava ÁNO
323
Jatajem Sekunda Podkrušnohorské G, Most ÁNO
324
Talon Sekunda Podkrušnohorské G, Most ÁNO
325
"LOGICY" Sekunda Podkrušnohorské G, Most ÁNO
326
UZENINY GANG Tercia Podkrušnohorské G, Most ÁNO
327
BOJKY Tercia Podkrušnohorské G, Most ÁNO
328
SMARTIES Tercia Podkrušnohorské G, Most ÁNO
329
My nevíme Kvarta Podkrušnohorské G, Most ÁNO
330
V jednotě je síla Kvarta Podkrušnohorské G, Most ÁNO
331
Tulipány 9 G Komenského, Lipany ÁNO
332
PEDRA TEAM 7 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen ÁNO
333
Lachtani 8 ZŠ Bratří Čapků, Příbram ÁNO
334
Tým Arrow 9 ZŠ Bratří Čapků, Příbram ÁNO
335
Gems 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava ÁNO
336
Dots 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava ÁNO
337
Ants 9 SZŠ Bajkalská, Bratislava ÁNO
338
Mix Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava ÁNO
339
Upgrades Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava ÁNO
340
Sekunda G J. Chalupku, Brezno ÁNO
341
Sekunda G J. Chalupku, Brezno ÁNO
342
Sekunda G J. Chalupku, Brezno ÁNO
343
Kvarta G J. Chalupku, Brezno ÁNO
344
Kvarta G J. Chalupku, Brezno ÁNO
345
Kvarta G J. Chalupku, Brezno ÁNO
346
Four geniuses 9 ZŠ s MŠ, Zuberec ÁNO
347
Sekunda G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
348
Sekunda G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
349
Kvarta G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
350
Kvarta G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
351
Kvarta G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
353
Vapemaster 8 ZŠ Angyalova, Kremnica ÁNO
354
FC TELCE 8 ZŠ Angyalova, Kremnica ÁNO
355
monkaS 8 ZŠ Angyalova, Kremnica ÁNO
356
NIVETILA 9 ZŠ Angyalova, Kremnica ÁNO
357
Sekunda G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
358
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
359
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
360
nouzáci Kvarta G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
369
Horákovci 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica ÁNO
370
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica ÁNO
371
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica ÁNO
372
Supreme 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica ÁNO
373
9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica ÁNO
376
Sekundáni Sekunda G a SOŠ, Podbořany ÁNO
377
Terciáni Tercia G a SOŠ, Podbořany ÁNO
378
Ezy 1 Kvarta G a SOŠ, Podbořany ÁNO
379
Ezy 2 Kvarta G a SOŠ, Podbořany ÁNO
380
Džuskovci Sekunda G Ivana Kupca, Hlohovec ÁNO
381
Naked Matematiks Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec ÁNO
382
STAS Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec ÁNO
383
Matematickí draci Kvarta G Ivana Kupca, Hlohovec ÁNO
393
Osmáčci 8 ZŠ Nábřeží, Hulín ÁNO
394
Deváťáci 9 ZŠ Nábřeží, Hulín ÁNO
407
Zubatý 8 ZŠ Komenského, Svidník ÁNO
408
Kader bist 8 ZŠ Komenského, Svidník ÁNO
409
Otvorené zátvorky 9 ZŠ Komenského, Svidník ÁNO
410
Tupreme 9 ZŠ Komenského, Svidník ÁNO
423
Tatranky Sekunda G Kukučínova, Poprad ÁNO
424
Podtatranci Sekunda G Kukučínova, Poprad ÁNO
425
Triceps Tercia G Kukučínova, Poprad ÁNO
426
Tatrín Tercia G Kukučínova, Poprad ÁNO
427
ELSI Kvarta G Kukučínova, Poprad ÁNO
428
Kvarta G Kukučínova, Poprad ÁNO
429
Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
430
Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
431
ružové cactusy Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
432
Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
438
Math girl 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
439
Kiwiové 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
440
Pudlýkova rodinka 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
441
Mathrace 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
442
ODS_PEŠTUKA 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
443
Gucci gang 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
444
Čtyřka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
445
TTMT 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
446
Kašpárci 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice ÁNO
447
OG Sekunda X. Sekunda Open Gate Boarding School, Babice ÁNO
448
OG kvarta 1 Kvarta Open Gate Boarding School, Babice ÁNO
449
Kuba Gang Kvarta Open Gate Boarding School, Babice ÁNO
450
OG Potatoes Kvarta Open Gate Boarding School, Babice ÁNO
464
Doberáci 8 Základní škola, Dobré ÁNO
465
Slovenský bača 7 ZŠ s MŠ, Malá Lehota ÁNO
466
Parťáčky 8 ZŠ s MŠ, Malá Lehota ÁNO
467
Drsné uhorky 9 ZŠ s MŠ, Malá Lehota ÁNO
483
Sekunda G Golianova, Nitra ÁNO
484
NASA Tercia G Golianova, Nitra ÁNO
485
čučoriedky Tercia G Golianova, Nitra ÁNO
508
Zvodnice 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad ÁNO
509
NAPADLO NAS MEJD 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad ÁNO
510
Gucci gang 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad ÁNO
511
Anti-Mozog 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad ÁNO
512
Srdiečka 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad ÁNO
513
mrože123 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad ÁNO
514
TROJKA 8 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen ÁNO
515
Sekunda G Jana Palacha, Mělník ÁNO
516
Géniové Sekunda G Jana Palacha, Mělník ÁNO
517
Sekunda G Jana Palacha, Mělník ÁNO
518
Čokopiškotky Kvarta G Jana Palacha, Mělník ÁNO
521
Škuľkovia™ 8 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom ÁNO
523
Drtivá porážka 7 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
524
SMRT 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
525
REPL 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
526
Lopaty 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
527
Mrtvolková inteligence 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
528
Dravé ženy 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
529
Šikulové 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice ÁNO
530
7.B 7 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
531
7.A 7 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
532
8.A Naďa FOREVER <3 8 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
533
8.C 8 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
534
8.B 8 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
535
9.B #NASTÁŇU 9 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
536
9.A. 9 ZŠ, Trhové Sviny ÁNO
537
tilimilitranija Kvarta SG Life Academy, Poprad ÁNO
548
Losos-Team 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra ÁNO
549
Zachráňte Filipa 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra ÁNO
550
martinmatusemmabobor 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra ÁNO
551
8AB 8 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra ÁNO
552
Fuziny Poddaný 9 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra ÁNO
562
Slonia Ríša 7 ZŠ, Zbehy ÁNO
563
Ťavy 8 ZŠ, Zbehy ÁNO
564
kumiko 9 ZŠ, Zbehy ÁNO
565
Vzteklé veverky 8 G Mojmírovo nám., Brno ÁNO
568
Mythic stream 8 ZŠ s MŠ, Rakovice ÁNO
569
Matematické skills 8 ZŠ s MŠ, Rakovice ÁNO
570
Zrádné vačice 8 G Mojmírovo nám., Brno ÁNO
581
Siedmacka banda 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená ÁNO
582
8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená ÁNO
583
Jedničky 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená ÁNO
590
Binomial expansion 8 Cambridge Int. School, Bratislava ÁNO