Prihlásené tímy

ID Jazyk Názov Kategória Škola Súťažiaci Platba
1
SuperČokoládki Sekunda G a SOŠZE, Vyškov Ondřej Formánek, Tomáš Tenk, Hana Števková, Šimon Novák ÁNO
2
mašinky Tercia G a SOŠZE, Vyškov Mozgová Simona, Chromý Ondřej Jakub, Kužílek Martin, Kudlička Robert ÁNO
3
Beta Kvarta G a SOŠZE, Vyškov Tomáš Formánek, Karel Josef Čáp, Jaroslava Karásková, Petra Štolfová ÁNO
4
Superheroes 8 Splash International, Košice Amy Fedorovova, Nihade Mazoir, Adam Hathaway ÁNO
5
Bečkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava Matúš Rácz, Samuel Pätoprstý, Šimon Gajdošík, Boris Bauman ÁNO
6
Ačkari 7 ZŠ Železničná, Bratislava Ján Dzuríček, Natália Bugárová, Timea Topoľovská, Marián Horváth ÁNO
7
siedmaci 8 ZŠ Železničná, Bratislava Tomáš Zajíc, Adam Zubek, Patrik Macanga, Dalibor Maslo ÁNO
8
bečka 8 ZŠ Železničná, Bratislava Martin Halák, Viliam Sirkovský, Patrik Folťan, Dominika Patca ÁNO
9
ačka 9 ZŠ Železničná, Bratislava Timea Fritschová, Martin Waclawek, Filip Mikušiak, Lucia Némethová ÁNO
10
ôsmaci 9 ZŠ Železničná, Bratislava Richard Krajcsik, Lívia Múčková, Tomáš Rákoczy, Michal Búran ÁNO
11
Milada 7 7 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice Adéla Nguyenová, Hana Pištěláková, Tomáš Janák, Tomáš Klusák ÁNO
12
Milada 9 9 ZŠ M. Horákové, Kopřivnice Alice Miroszková, Lucie Chromečková, Jana Cao Thanh Huyen, Jan Buček ÁNO
13
Futuráci 7 7 SZŠ Futurum, Trenčín Klára Komorovská, Laura Tinková, Martin Okša, Filip Zdarilek ÁNO
14
Futuráci 8 8 SZŠ Futurum, Trenčín Natália Noémi Gódány, Nina Valigurová, Ema Slezáková, Maximo Vicente ÁNO
15
Osmaci 8 ZŠ s MŠ Školská, Lokca Socha Michal, Kukla Ľuboš, Madleňák Radoslav ÁNO
16
Deviataci 9 ZŠ s MŠ Školská, Lokca Snovák Dávid, Gemeľová Adriána, Gemeľa Lukáš, Maťugová Katarína ÁNO
17
SNP-7A 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Kostiviarová Tereza, Gríger Peter ÁNO
18
SNP-7C 7 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Šuhajdová Lenka, Sokol Branislav, Mokrý Michal ÁNO
19
SNP-9A 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Brezanská Viktória, Šónová Sofia, Šónová Viktória ÁNO
20
SNP-9B 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Bartkovič Jakub, Danislav Miroslav, Švantner Martin ÁNO
21
SNP-9C 9 ZŠ Trieda SNP, Banská Bystrica Koreň Tomáš, Lendvorský Claudio ÁNO
22
NH7 7 ZŠ Na Hôrke, Nitra Ema Nagyová, Kristína Strnisková, Samuel Jordanov, Ladislav Bánovský ÁNO
23
99 8 ZŠ Na Hôrke, Nitra Michael Kalaba, Petra Śichulová, Michaela Maťová, Samuel Vozárik ÁNO
24
CDIDC 9 ZŠ Na Hôrke, Nitra Marek Sádovský, Adam Balko, Marek Lörinc ÁNO
25
A.D.O.L.F 8 ZŠ Polianska, Košice Laura Vasilišinová, Richard Grešák, Marián Šuľa, Marek Graban ÁNO
26
SYNTAX_ERROR Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Polečová Lucia, Šimonová Tereza, Laheye Veronika, Hrošová Karin ÁNO
27
NAMJETOJEDNO Sekunda G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Bebko Samuel, Droppa Adam, Bačík Adam, Perončík Jerguš ÁNO
28
DROB Tercia G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Dalibor Blcha, Rebeka Škáchová, Oliver Parajka, Barbora Hrnčiarová ÁNO
29
KELEĎULA Kvarta G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš Kellová Dominika, Lepišová Adriana, Ďurica Adam, Laheye Marek ÁNO
30
SMAJLICI 7 ZŠ s MŠ, Podolínec Valéria Dubjelová, Lukáš Buxár, Tobias Valek, Tatiana Kaletová ÁNO
31
IC 4 8 ZŠ s MŠ, Podolínec Slávka Dziaková, Ivanka Lutzová, Martin Leščinský, Jaroslav Kromka ÁNO
32
IXáčky 9 ZŠ s MŠ, Podolínec Simona Hanečáková, Sára Strakulová, Alžbeta Dubjelová, Sofia Redajová ÁNO
33
4 PÁTRAČI 9 ZŠ s MŠ, Podolínec Marko Poľanský, Jakub Šebest, Ľubomír Ferencko, Gregor Hajostek ÁNO
34
Súkmeňovci 7 ZŠ Smreková, Smižany Jana Mareková, Michal Jasečko, Laura Novotná, Adam Tkáč ÁNO
35
IQ Maccaroni WTS 9 ZŠ Smreková, Smižany Gabriel Tobiaš, Jakub Zemjanek, Michal Turčan, Sára Maľaková ÁNO
36
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
37
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
38
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
39
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
40
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
41
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
42
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
43
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
44
Sekunda G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
45
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
46
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
47
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
48
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
49
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
50
Kvarta G Grösslingová (Gamča), Bratislava ÁNO
51
Společenstvo logiky 8 ZŠ Větrný Jeníkov Filip Menšík, Vojtěch Hobza, Vojtěch Kružík, Jana Dvořáková ÁNO
52
Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají! 9 ZŠ Větrný Jeníkov Lada Farková, Sára Neprašová, Matěj Vintr, Jan Král ÁNO
55
Mudrlanti 7 ZŠ Beluša Ftorek Štefan, Kabzanová Monika, Kopšík Šimon, Bellan Andrej ÁNO
56
Hento 8 ZŠ Beluša Synák Radovan, Pavlac Marek, Huťová Nina, Rybanský Daniel ÁNO
57
Banáni 8 ZŠ Beluša Sviečková Aneta, Hošták Oliver, Kujaník Juraj, Janek Matej ÁNO
58
Zaklínači hadov 8 ZŠ Beluša Boleková Ema, Šedík Maroš, Turza Adam, Macák Juraj ÁNO
59
Arnold´s crew 9 ZŠ Beluša Slávik Maroš, Kopp Kristián, Mičuda Ivan, Sehnoutek Daniel ÁNO
60
Mozog 8 ZŠ Apoštola Pavla, Liptovský Mikuláš Tobiáš Hrmo, Baláž Marek, Mlynček Radoslav, Kossuth Tomáš ÁNO
61
Veselá kopa 8 SZŠ Dneperská, Košice Lukáš Boguský, Erik Lazár, Dana Semancová, Michal Dlabaj ÁNO
62
7-1 7 ZŠ Moravská, Králíky Dvořáček Jan, Macan Martin, Bajt Jaroslav, Máca Jonáš ÁNO
63
7-2 7 ZŠ Moravská, Králíky Kosuk Richard, Pauk Patrik, Urban Ondřej, Špárník Josef ÁNO
64
TROJKA 8 ZŠ Moravská, Králíky Brůnová Anna, Čumová Anežka, Šebek Dominik ÁNO
65
8-4 8 ZŠ Moravská, Králíky Mezuliánová Adéla, Šinová Valentýna, Kučerová Šárka, Cacek Michal ÁNO
66
1619645 8 ZŠ Moravská, Králíky Juránková Marie, Rentková Jitka, Trlicová Mirka, Červáková Nikol ÁNO
67
8-6 8 ZŠ Moravská, Králíky Macková Lenka Marie, Kapacová Nikola ÁNO
68
9-1 9 ZŠ Moravská, Králíky Mucha Samuel, Rupprich Dominik, Sokolíková Iveta, Břečková Tereza ÁNO
69
Experti 9 ZŠ Moravská, Králíky Muchová Natálie, Urnerová Alena, Maťašovský Samuel, Malošková Klára ÁNO
70
Falta power 9 ZŠ Moravská, Králíky Borovička Martin, Faltus Štěpán, Toman Kvido ÁNO
71
cukrouši 9 ZŠ Moravská, Králíky Feltlová Helena, Halířová Veronika, Tomková Andrea, Hejkrlíková Mirka ÁNO
72
9-5 9 ZŠ Moravská, Králíky Látal David, Šesták Martin, Vágner Vítek ÁNO
73
KRTK 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice Jakub Lukáč, Tobias Kisty, Samuel Martinec, Ladislav Laský ÁNO
74
Vyprážané chrusty 7 ZŠ Bernolákova 16, Košice Katarína Šucová, Martina Blanárová, Lenka Hudáková, Daniela Slávkovská ÁNO
75
Čierna perla 8 ZŠ Bernolákova 16, Košice Sarah Jarková, Martina Žáková, Alex Peter Begéni, Martin Dunca ÁNO
76
Kapustníky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice Alexandra Ištvánová, Anežka Mártonfiová, Viktória Slivková, Sabína Michalová ÁNO
77
QVIQ MATHS Sekunda G A. Vrábla, Levice Adam Haško, Pham Viet Hune Tuan, Adrián Bielik, Martin Bielik ÁNO
78
Bombuláci Sekunda G A. Vrábla, Levice Tomáš Barát, Martin Švec, Dávid Počaji, Patrik Sebastián Chrien ÁNO
79
1054 Sekunda G A. Vrábla, Levice Zuzana Plechová, Dominika Baloghová, Ana Šabíková, Nina Trňanová ÁNO
80
Lebelky Sekunda G A. Vrábla, Levice Gabriela Sluková, Kristína Vígašová, Laura Fabianová, Viktória Eva Kostolányiová ÁNO
81
Gaváci Tercia G A. Vrábla, Levice Tomáš Béreš, Peter Beňo, Oleksandra Chovpey, Tomáš Borsík ÁNO
82
KAUKAZ Kvarta G A. Vrábla, Levice Jakub Horváth, Dávid Furda, Marian Štefanka, Timo Pavuk ÁNO
83
Astralis Kvarta G A. Vrábla, Levice Patrik Pintér, Šimon Škvarka, Tomáš Bielený, Filip Žilkay ÁNO
84
DeafMaht 9 ZŠ s MŠ Drotárska cesta, Bratislava Ema Kyselicová, Oliver Krajčír, Martin Leginus, Matúš Magyar ÁNO
85
Fialové kvietky-fialky 9 ZŠ Bernolákova 16, Košice Katarína Tomková, Viktória Ficeryová, Eleonóra Výrostková, Ľudmila Uramová ÁNO
86
PRIGO B Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava Vojtěch Bobovský, Jakub Holek, Matěj Myslivec, Filip Zmijka ÁNO
87
PRIGO A Tercia Přírodovědné G PRIGO, Ostrava Oliver Pospíšil, Jakub Dungel ÁNO
88
Euklides 7 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica Dian, Joščák, Videršpánová, Vinarčíková ÁNO
89
Archimedes 8 ZŠ Radvanská, Banská Bystrica Lichý, Kollárová, Harťanský, Lukáč ÁNO
90
Termoska Sekunda G F. G. Lorcu, Bratislava Rudišin Gabriel, Bukaiová Diana, Brziak Marek, Matejová Simona ÁNO
91
Nezmaturujem Tercia G F. G. Lorcu, Bratislava Lucia Kvasniičková, Klára Selešová, Nina Gužáková, Alex Kirčák ÁNO
92
PeJaBaKa Kvarta G F. G. Lorcu, Bratislava Peter Mancal, Jakub Benčík, Barbora Azórová, Katarína Palusková ÁNO
93
Horalky 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Hana Benedikovičová, Eliška Juríková, Marcela Tomašovičová, Viktória Režnáková ÁNO
94
Quatro 8 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Alžbeta Remenárová, Martina Rapantová, Natália Blatnická, Alexandra Hetešová ÁNO
95
The Nine :): 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Branislav Bubán, Tomáš Gašpárek, Natália Nádaská, Barbora Šeligová ÁNO
96
The Best 9 ZŠ s MŠ, Jaslovské Bohunice Sára Bubánová, Sabína Gabrielová, Marcela Maliarová, Hortenzia Remenárová ÁNO
97
Oranžový baklažán Sekunda G Alejová, Košice Dávid Kepič, Katarína Sedláková, Patrik Pecha, Jakub Müller ÁNO
98
PeLaToJa Sekunda G Alejová, Košice Petra Psotová, Ladislav Antoži, Tomáš Hutňan, Jakub Kukura ÁNO
99
JOJODELFÍNICI Sekunda G Alejová, Košice Samuel Kalivoda, Dominik Čabrák, Martin Mikušák, Martin Šmilňák ÁNO
100
KOCKY Sekunda G Alejová, Košice Oliver Chok, Richard Šimko, Richard Marcin, Lukáš Eliáš ÁNO
101
Ninja korytnačky Tercia G Alejová, Košice Zuzana Kudláčová, Erika Gregová, Richard Sláma, Peter Borták ÁNO
102
Balónová fiesta Tercia G Alejová, Košice Peter Marušiak, Šimon Kentoš, Šimon Jambor, Miroslav Ivan ÁNO
103
Prefíkané líšky Tercia G Alejová, Košice Veronika Nemjová, Michal Liško, Andrej Nguyen, Adam Póša ÁNO
104
Zub za zub Tercia G Alejová, Košice Jakub Janura, Filip Múdry, Jakub Tomčovčík, Július Kurimský ÁNO
105
ALEJ BOOM Tercia G Alejová, Košice Jakub Ľuptáčik, Lukáš Majerník, Ján Tomčovčík, Matej Pokorný ÁNO
106
LOGIC Tercia G Alejová, Košice Emanuel Antol, Eduard Fekete, Laura Mišovicová, Barbora Marcinčáková ÁNO
107
DaLeSaTa Kvarta G Alejová, Košice Alexandra Bálintová, Daniela Stuparová, Lea Jantošovičová, Tadeáš Kaminský ÁNO
108
Palpatine did nothing wrong Kvarta G Alejová, Košice Ondrej Ovčar, Radoslav Jochman, Teodor Sepeši, Lukáš Behun ÁNO
109
Králikovci Kvarta G Alejová, Košice Simona Gibalová, Filip Baltovič, Bohuslav Líška, Michael Šedivý ÁNO
110
Mentolová farba Kvarta G Alejová, Košice Nina Mamčaková, Jakub Hudák, Jakub Vojtek, Adam Melničak ÁNO
111
7-3 7 ZŠ Moravská, Králíky Vondráček Adam, Dulovec Jiří, Kapolka Jakub ÁNO
112
Logici 7 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Kirňak Šimon, Ječim Branislav, Krotký Filip, Le Duy Kim Uye ÁNO
113
Štedráci 8 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Juliána Dovalová, Ráchel Midlíková, Tomáš Hamrák, Michaela Rumanová ÁNO
114
Euklidovci 9 ZŠ O. Kožucha, Spišská Nová Ves Kačenga Samuel, Neuvirth Miloš, Hagovská Daniela, Mistríková Alexandra ÁNO
115
Clasic team 7 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom Dário Mráz, Matej Pisca, Ondrej Szarka, Ctibor Trebichavský ÁNO
116
inteligenti 8 SŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom Peter Václavek, Mária Dubinová, Veronika Pavlechová, Martin Jakubek ÁNO
117
My štyria Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Viktor Vaškanin, Jozef Bachniček, Peter Ďuriš, Šimon Kováčik ÁNO
118
0 bodov Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Dávid Parobek, Alex Janč, Filip Matejovič, Matej Kubrický ÁNO
119
4 vadní Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Martin Bekeč, Alex Kotian, Vlado Bochnička, Adam Zich ÁNO
120
my a oni Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Gregory Šimko, Laura Skalošová, Roman Žitňanský, Tamara Lednárová ÁNO
121
mrtve paradajky Sekunda ŠpMNDaG, Bratislava Jakub Nagy, Samuel Michalík, Marko Kelbel, Dominick Németh ÁNO
122
Bojove Fretky/matemágovia Tercia ŠpMNDaG, Bratislava i luv those maymays, Western spy, Photomathák, Computer guy/shashlik prince ÁNO
123
NeviemeAkoSaNazvat Tercia ŠpMNDaG, Bratislava Viktoria Srbecka, Sabina Cvekova, Nina Bacharova, Martin Tomes ÁNO
124
Tercia ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
125
tvoja mamička Tercia ŠpMNDaG, Bratislava Maximilián Ágh, Matej Zigo, Zuzana Hladká, Ondřej Špaňár ÁNO
126
Autisti Tercia ŠpMNDaG, Bratislava EmmaK, EmmaD, Vanessa, Anamária ÁNO
127
x + y = 2 Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Mária Matejová, Jakub Drobný, Matej Sova, Matej Nižňan ÁNO
128
Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava ÁNO
129
Slovenský Harvard Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava BenjoKopcso, Aďo, DichyGottmann, PeteP ČapaČ ÁNO
130
TOP 10 vitaznych timov bez vitaznych timov ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Ja, On, Tiez on, dŽIGOOOOOOLO ÁNO
131
Spielverderber Kvarta ŠpMNDaG, Bratislava Martin Kalab, Nela Danovska, Matus Hladky, Tomas Zatroch ÁNO
132
Okurky Sekunda G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Adam Hubený, Lucie Kubrichtová, Eliška Tintěrová, Ivana Žižková ÁNO
133
ŠK NEŠACHNEM SI Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Antonín Gabriel, Václav Šedivý, Jan Toman, Štěpán Vostřel ÁNO
134
SK Ankalezu Tercia G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Anežka Jabůrková, Karolína Křížová, Zuzana Kutheilová, Lenka Zahradníková ÁNO
135
Fripanguš Kvarta G a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem Radek Pavelka, Petr Šulc, Viktorie Frišová, Huong Giang Nguyen ÁNO
136
ALFA&OMEGA Sekunda G Párovská, Nitra Tóth Šimon, Drlík Martin, Rác Oliver, Mrázik Pavol ÁNO
137
DOMISLITESI Sekunda G Párovská, Nitra Koprda Samuel, Igaz Adam, Mika Adam, Kiesel Matej ÁNO
138
NEMÁME Sekunda G Párovská, Nitra Jantošková Ema, Čavojská Ema, Rapavý Matej, Královič Matúš ÁNO
139
Stehenná kosť Sekunda G Párovská, Nitra Dávid Pavol, Knížat Ondrej, Hačko Benjamín, Tomka Samuel ÁNO
140
AZBO Sekunda G Párovská, Nitra Hlaváčková Barbora, Rampašeková Zoja, Jančovičová Alexandra, Kotrusz Oliver ÁNO
141
SSGRDPUB Tercia G Párovská, Nitra Rebeka Belicová, Barbora Ferencová, Ema Ďuranová, Paulína Borovská ÁNO
142
MATIKA s.r.o. Tercia G Párovská, Nitra Filip Horváth, Tomáš Vöröš, Matúš Tóth, Jakub Konc ÁNO
143
Medzerník Tercia G Párovská, Nitra Eunika Bebjaková, Andrea Gábrišová, Hana Zahradníčková, Ema Bobková ÁNO
144
LBBH Tercia G Párovská, Nitra Adam Lopúch, Matej Bystrický, Lenka Bezáková, Adel Hromcová ÁNO
145
Prepočítavam... Tercia G Párovská, Nitra Martin Požgaj, Juraj Pauko, Tomáš Rosinský, Max Wagner ÁNO
146
Nevieme vymyslieť originálny názov Kvarta G Párovská, Nitra Majo, Namík, Ivanos, Nina ÁNO
147
Alibaba Squad Kvarta G Párovská, Nitra Filip Balko, Matúš Adamík, Patrik Jašo, Adam Polyák ÁNO
148
HBO již nikoliv stačej přidat vodu Kvarta G Párovská, Nitra Patrik Miškov, Martin Suláni, Patrik Peťovský, Šimon Černák ÁNO
149
RASTový hormón Kvarta G Párovská, Nitra Sára Korčeková, Adriána Mačeková, Tomáš Války, Renee Polónyiová ÁNO
150
Kvarta G Párovská, Nitra ÁNO
151
Vojta a spol. 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Vojtěch Kabelka, Jaromír Filipský, Petr Bartoš, Martin Havelka ÁNO
152
seschlaponoska 7 ZŠ TGM, Moravské Budějovice XxxADAMxxX, Xxx ÁNO
153
Fantastická 4 8 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Eliška Pipalová, Tadeáš Novotný, Daniel Linduška, Martin Škoda ÁNO
154
Havískovi je dneska 14 9 ZŠ TGM, Moravské Budějovice Havísek, Dášenka, Elišenka, Kačenka ÁNO
155
Lyptovský Eynsteyny 7 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Jakub Hromádka, Hana Griešová, Ján Berník, Dušan Kuchta ÁNO
156
Math Shadows 8 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Adrián Laco, Adam Javorský, Denisa Dzúrová, Daniel Christopher Vučkan ÁNO
157
Fyzmatix 314404 9 ZŠ Demänovská, Liptovský Mikuláš Matúš Grieš, Andrej Hollý, Matej Zubek, Katarína Vozáriková ÁNO
158
KVAPKA 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Ema Majerčáková, Martin Ondroš, Sára Urbanová, Natália Žuffová ÁNO
159
KOKOSY NA ĽADE 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Slávka Podbieľančíková, Nina Jadrňáková, Zuzana Valeková, Nina Gejdošová ÁNO
160
NINJA KORYTNAČKY ♥♥♥♥♥ 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Nina Veronika Klimeková, Katarína Šrobová, Lucia Žuffová, Adriána Harmatová ÁNO
161
KROKODÍLY 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Boris Šuriňák, Martin Šimičák, Miroslav Škorík, Richard Matištík ÁNO
162
HROŠÍ NÁKYP 7 ZŠ s MŠ, Zuberec Milan Matlák, Martina Zemanová, Petra Kluchtiaková, Soňa Matláková ÁNO
163
GUMKÁČI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Peter Vidiečan, Marko Dedinský, Erik Klocháň, Matej Gonda ÁNO
164
DÁŽDNIK 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Peter Mičík, Natália Tarajová, Michal Motyčák, Patrik Samardák ÁNO
165
HARD MATHEMATICIANS 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Bianka Kovalčíková, Ivana Fileková, Rebeka Magerčáková, Matúš Filek ÁNO
166
CHUANOVCI 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Martin Butora, Michal Šuriňák, Lucia Váleková, Monika Gondová ÁNO
167
IMPÉRIUM 8 ZŠ s MŠ, Zuberec Terézia Blažeková, Eva Magerčáková, Eliška Gibasová, Silvia Šangalová ÁNO
168
Stratégovia 7 ZŠ s MŠ, Lemešany Lea Benčová, Timotej Repko, Jakub Petrila, Kristína Gomulecová ÁNO
169
Elita 8 ZŠ s MŠ, Lemešany Patrik Szmolka, Sandra Hasmanová, Tomáš Kolesár, René Dedinský ÁNO
170
Karamelky 9 ZŠ s MŠ, Lemešany Natália Petrová, Natália Sabolová, Michaela Buzogáňová, Nina Takáčová ÁNO
171
Švihováci 1 7 ZŠ a MŠ, Švihov Jan Kramer, Adéla Götingerová, Adam Pojar, Kateřina Svobodová ÁNO
172
Švihováci 2 7 ZŠ a MŠ, Švihov Eva Kovaříková, Tereza Melková, Jakub Valečka, Veronika Pícková ÁNO
173
Švihováci 3 7 ZŠ a MŠ, Švihov Zuzana Kudrnová, Tien Pham Quyet, Markéta Strachotová, Anna Krůsová ÁNO
174
Švihováci 4 8 ZŠ a MŠ, Švihov Ondřej Sláma, Václav Petelík, Natálie Jiráková, Veronika Bošková ÁNO
175
Švihováci 5 8 ZŠ a MŠ, Švihov Martin Hajdúk, Michal Toman, Jakub Sláma, Pavel Waldmann ÁNO
176
Švihováci 6 8 ZŠ a MŠ, Švihov Tomáš Valečka, Jakub Křen, Tomáš Bubeník, Natálie Brožová ÁNO
177
Švihováci 7 8 ZŠ a MŠ, Švihov Jan Pekárna, Adam Radwan, Natálie Kreidlová, Zdeněk Bešta ÁNO
178
Švihováci 8 9 ZŠ a MŠ, Švihov Filip Slíva, Luboš Prantl, Jitka Pittrová, Andrea Kubalaková ÁNO
179
PIEŠŤANSKÉ ČAJKY 8 SŠ Novohradská, Bratislava Adam Meľko, Matej Petrovič, Soňa Burianová, Rebeka Tomagová ÁNO
180
8 SŠ Novohradská, Bratislava Štefan Čikovský, Daniel Dudík, David Suchár, Šimon Fraštia ÁNO
181
Eins Zwei Polizei 8 SŠ Novohradská, Bratislava Johana Špačeková, Anabela Ralbovská, Juraj Blanárik, Dominika Káčerová ÁNO
182
Hlavný uzáver plynu-hup 9 SŠ Novohradská, Bratislava Adam Zbudila, Patrik Brenčič, Lukáš Ježovít, Matúš Kováčik ÁNO
183
Indi Vindi 9 SŠ Novohradská, Bratislava Fedor Červenka, Marián Parajko, Alex Juráška, Peter Hozlár ÁNO
184
Macovia Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Šimon Bulla, Eduard Ďurkáč, Tibor Demko, Adam Polek ÁNO
185
Aminoteril-(2-aminatyletoxy)-poly(oxy(metyl-1,2-etanetadiyl)) Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Peter Rajský, Martin Štěpánek, Teodor Hasala, Samo Waterloos ÁNO
186
HLAS Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Hana Frimmelová, Laura Filková, Annamária Beňová, Soňa Hýblová ÁNO
187
2^77 232 917 − 1 Tercia SŠ Novohradská, Bratislava Alex Diko, Michal Dohnal, Erik Tóth, Anton Vojtko ÁNO
188
Happy Valentine's day Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Laura Kačmárová, Tereza Okálová, Luisa Pantaleo, Jana Pešková ÁNO
189
Root Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Matej Gurňák, Jakub Melkus, Minh Dang Huy, Richard Brežák ÁNO
190
Piskoty Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Maxim Bodnar, Alexandra Holikova, Emma Revajova, Monika Palencarova ÁNO
191
Nosy Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Karolína Jediná, Mária Jóžová, Eva Dingová, Martina Stankovičová ÁNO
192
Trolejbus Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Richard Ďurina, Martin Uhlík, Jakub Chrenowicz, Samuel Stančík ÁNO
193
Brežákovi Kysne Ucho Kvarta SŠ Novohradská, Bratislava Martin Tvarožek, Ján Kapko ÁNO
199
MK Kukulienka 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Vladimír Sabo, Tobias Závacký, Jakub Jaremčuk, Lukáš Fridmanský ÁNO
200
IQ Gente Madura 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Martin Fuchs, Dávid Knap, Michael Cehula, Kevin Gontkovič ÁNO
201
Mandarínky 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Tatiana Soľavová, Ema Kajzárová, Martina Sekeráková, Sofia Elizabeth Želonková ÁNO
202
TEAM Secret 7 ZŠ Dostojevského, Poprad Samuel, Maco, Richard, Michal ÁNO
203
Prfky 8 ZŠ Dostojevského, Poprad Martin Kučera, Jakub Šulej, Teodor Šmondrk, Adam Madžo ÁNO
204
Pikaču 8 ZŠ Dostojevského, Poprad Marianna Papcunová, Lucia Lišková, Ema Husárová, Martina Máliková ÁNO
205
Trilobity 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Patrícia Kovalčíková, Dominika Miškovičová, Vanesa Jankurová, Soňa Horníková ÁNO
206
TJ Baník Hôrka 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Dávid Škovira, Miroslav Oravec, Filip Lacko, Nikolas Talpaš ÁNO
207
Iskričky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Karolína Becková, Natália Konevalová, Bibiána Brajerová, Valentína Orolinová ÁNO
208
Krtkovci 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Tamara Dávidová, Simona Moučková, Martin Kručay, Samuel Marek Hamrák ÁNO
209
Lietajúce sáčky 9 ZŠ Dostojevského, Poprad Ema Blážová, Katarína Poliaková, Vanda Marelová, Alex Bizub ÁNO
210
MIRO07 Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra Miroslav Marik, Liana Vidová, Adam Vogel, Naďa Eliašová ÁNO
211
LSVH Sekunda SŠ Slančíkovej, Nitra Lukáš Finta, Sofia Nagyová, Vivien Šmidriaková, Hana Šalkovská ÁNO
212
segzi tercia Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra Emaar, Sue, Slim Shady, Marek ÁNO
213
所使用的漢字 Tercia SŠ Slančíkovej, Nitra Filip Jančo, Jakub Mišík, Emma Barboríková, Ema Tomanová ÁNO
214
PoRnSTaRs Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra Michal Vereš, Dárius Jančo, Tomáš Kiss, Martin Sršeň ÁNO
215
SWAT Kvarta SŠ Slančíkovej, Nitra Samko Janko Muška, Alenôčka, Weronička, Teruška ÁNO
216
Mozkovna 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Čermák Michal, Koblic Jan, Nosál Marek, Škrabák David ÁNO
217
FANTASTICKÁ ČTYŘKA 7 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Grebennikovová Anna, Mazúchová Pavlína, Kánský Ondřej, Matějíček Jakub ÁNO
218
HOCHMALOVCI 8 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Kubelka, Peterka, Petříková, Hermanová ÁNO
219
4 + 0 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Vařil, Viesner, Laštovic, Halamka ÁNO
220
MENDES ARMY 9 ZŠ Masarykova, Rychnov nad Kněžnou Wilkusová, Tobišková, Kaiserová, Kholová ÁNO
221
Podzaba 7 7 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Meňhartová Tamara, Nagyová Natália, Redeky Timothy, Viskup Daniel ÁNO
222
Podzaba 8 8 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Kútna Viktória, Danisová Melisa, Szundiová Monika, Pupáková Ema ÁNO
223
Podzaba 9 9 ZŠ Podzáhradná, Bratislava Fuhrich Maxim, Kádár Martin, Rudohradský Matej, Nemessanyiová Anna ÁNO
224
V.D+VI.D 7 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
225
Momentka 8 ZŠ Okružná, Michalovce Soňa Spišáková, Šimon Spodniak, Martina Heimová, Matej Rovder ÁNO
226
8 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
227
9 ZŠ Okružná, Michalovce ÁNO
228
Srdiečka 9 ZŠ Okružná, Michalovce Rebeca Sabová, Natália Kalinová, Maroš Prada, Michaela Kolesárová ÁNO
229
SMAJLÍCI 9 ZŠ, Slovinky Viktória, Janka, Natália ÁNO
230
BossClub 8 ZŠ, Slovinky Oliver, Matej, Matúš, Matúš ÁNO
231
Piráti Karibiku 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kaduková Karolína, Lakatošová Sára, Hudáková Kristína, Čurajová Anna ÁNO
232
Matematickí šašovia 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Jandošek Alexander, Majerníková Michaela, Hlatká Terézia, Borgoňová Michaela ÁNO
233
MATHS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kozelová Alžbeta, Dvorčáková Natália, Ihnátová Tamara, Filková Dorota ÁNO
234
PINK UNICORNS 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Ďurian Matúš, Marko Maxim, Šimko Ján, Kopsová Laura ÁNO
235
KADERNÍCI 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Belej Martin, Bujňáková Adriana, Vilinská Viktória, Beľanová Sára ÁNO
236
SEGINE 7 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Hruščáková Ivana, Gregová Laura, Morgan Kathryn, Jačaninová Michaela ÁNO
237
Krémeše 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Sedláková Sophia, Fabian Juraj, Lukáš Benedikt, Sokolová Sára ÁNO
238
Dievčatá 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Zimovčáková Marianna, Hudáková Simona, Palenčárová Gabriela, Turčeková Tereza ÁNO
239
Fosforovci 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Gburík Matúš, Čuraj Samuel, Dobrík Samuel, Onuška Viktor ÁNO
240
Meow 8 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Liptáková Andrea, Šoltésová Ema, Vargová Lívia, Sabolová Sofia ÁNO
241
NO SIGNAL 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Sokolová Michaela, Füleová Katarína, Toporová Katarína, Dolníková Terézia ÁNO
242
Čo ja viem? 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Skladaný Peter, Varga Lukáš, Uriga Jozef, Strapec Ondrej ÁNO
243
Poslední 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Grešš Michal, Hrnčiar Tomáš, Kopsa Igor, Ducarová Miriam ÁNO
244
O2H 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Klemová Veronika, Jurková Michaela, Hyková Annamária, Ivančová Klára ÁNO
245
Ľadoborci 9 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Košice Kubík Lukáš, Dobrík Daniel Tadeáš, Mikloš Jakub, Rajnič Samuel ÁNO
246
GymtriMat Tercia G Komenského, Třinec Petr Martynek, Rudolf Kubík, Vojtěch Přeček, Šimon Lipus ÁNO
247
Miesiči 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Tomáš Kováčik, Natália Chorvátová, Filip Josay, Dominik Huttera ÁNO
248
Španielski retrieveri 7 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Branislav Boris, Adam Bátory, Martin Bakus, Sofia Malinovská ÁNO
249
Rýchli a zbesilí 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Matej Sninčák, Matej Kurila, Adam Morvay, Samuel Kapoun ÁNO
250
Červení draci 8 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Alex Šimon, Sofia Belko, Ľubica Gajdošíková, Oliver Barkol ÁNO
251
Uhlomery 9 ZŠ J. G. Tajovského, Senec Dominik Wiesner, Adam Bartko, Angelika Koželuhová, Jakub Lauro ÁNO
252
Dúhový zväz 9 ZŠ Nám. A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš Sára Kočiová, Vanesa Sabolová, Daniel Ruman, Martin Kyseľ ÁNO
253
Experti 7.A 7 Spojená škola, Belá Ema Holubková, Ján Kováč, Katarína Stráska, Barbora Vráblová ÁNO
254
Belani 9 Spojená škola, Belá Kristián Chabada, Samuel Lesko, Romana Vráblová, Sára Zimenová ÁNO
255
Hvězdy 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Tamchynová Tereza, Koblížková Marie, Knická Katka, Svobodová Klára ÁNO
256
LOS POLLOS SON LA LEY 7 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Horák Vítek, Raška Jan, Juška Michal, Brož Josef ÁNO
257
ZLOMKAŘI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Starý Daniel, Štichhauer Daniel, Záruba Patrik, Hebek Tomáš ÁNO
258
JEŽCI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Klein Tomáš, Macháň Ondřej, Duc Anh Nguyen, Mrva Daniel ÁNO
259
KROCANI 8 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Bakrlík Adam, Kvapil Martin, Polák Tomáš, Houdek Jaromír ÁNO
260
666 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Severin Vladimír, Horák František, Všetečková Anna, Vavřinová Gábina ÁNO
261
S Danem 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Sádovský Vladimír, Kosková Kristýna, Daniela Jelínková, Daniel Skryp ÁNO
262
LITHIUM 9 ZŠ nábř. Závodu Míru, Pardubice Pavlíček Marek, Gregorová Denisa, Hájková Veronika, Králíček Adam ÁNO
263
PsýGuláš.com 9 ZŠ, Brodské Tomáš Varmuža, Sára Mrázová, Andrej Jakubec, Sabina Heseková ÁNO
267
NOXIS Sekunda Mendelovo G, Opava Tereza Kunčíková, Milena Grafová, Mila Gjonličová, Barbora Zezulová ÁNO
268
Nitroglycerinové bratrstvo Sekunda Mendelovo G, Opava Martin Tulis, František Janošík, Albert Vlček, Václav Orlík ÁNO
269
N.A.M.E Sekunda Mendelovo G, Opava Marie Janovská, Nela Kubesová, Eva Doleží, Tereza Przeczková ÁNO
270
Stakanatte Sekunda Mendelovo G, Opava Kateřina Lindovská, Natálie Mertová, Tereza Klásková, Kateřina Nešutová ÁNO
271
Přebytečné prádlo na druhou Sekunda Mendelovo G, Opava Kryštof Tichý, Jan Vítek, Jakub Dehner, Václav Borunský ÁNO
272
BNK Tercia Mendelovo G, Opava Jan Vilč, Matěj Hopp, František Urbiš, Jakub Müller ÁNO
273
Skoro první Kvarta Mendelovo G, Opava Adam Pavelka, Martin Fof, Marek Chwistek, Martin Boček ÁNO
274
Zeig mir ..... Es ist nicht da Kvarta Mendelovo G, Opava Jakub Hronek, Tomáš Adamec, Lukáš Procházka, Zita Maršíková ÁNO
275
MALV Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Andrej Paška, Lukáš Smejkal, Viktória Balážová, Maroš Rybár ÁNO
276
Bomby Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Melicheríková, Bartošíková, Lukáčová, Venglik ÁNO
277
Piar quatro Sekunda Piar. G J. Braneckého, Trenčín Maláňová, Országh, Vendžúrová, Sabová ÁNO
278
Algebros Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín Rudolf Pardubický, Veronika Chovancová, Richard Berith, Klára Hradocká ÁNO
279
Guľky Tercia Piar. G J. Braneckého, Trenčín Vasková, Gavendová, Ambrosová, Dobiašová ÁNO
280
Budúca elita národa Slovenského Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Aštary Jakub, Dražkovec Martin, Dražkovec Peter, Barbora Novosadová ÁNO
281
Hey hou Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Mária Ines Gajdošíková, Sophia Halásová, Alicia Donate Klimešová ÁNO
282
Aquamarines Kvarta Piar. G J. Braneckého, Trenčín Hrádocká, Vanková, Šarinová ÁNO
283
Rybičky 9 ZŠ Komenského, Letohrad Petr Lipenský, Pavel Piňos, Žaneta Vágnerová, Lucie Uchytilová ÁNO
285
Prostě ti nejlepší Sekunda Wichterlovo G, Ostrava Jan Holuša, Adam Walder, Julie Skleničková, Michal Sládeček ÁNO
286
Šikulíni Tercia Wichterlovo G, Ostrava Hrbáč Tomáš, Borkovec Kryštof, Dej Jonáš, Grňa Eduard ÁNO
287
JaVaNoVel Tercia Wichterlovo G, Ostrava Tomáš Janoušek, Bořek Vajda, Mikuláš Novotný, Marco Velan ÁNO
288
princezny Tercia Wichterlovo G, Ostrava Rubišarová Kateřina, Machytková Eva, Bódiová Klára, Lapšanská Adéla ÁNO
289
Wigym2 Tercia Wichterlovo G, Ostrava Jaroslav Balhar, Dalibor Večeřa, Matěj Manczal, Anna Hýžová ÁNO
290
Supreme Gang Kvarta Wichterlovo G, Ostrava Oskar Martiňák, Petr Kuhejda, Lukáš Výtisk, Hedvika Stachovcová ÁNO
291
Vidláci 7 ZŠ a MŠ, Besednice Dychtlová Zuzana, Zeman Patrik, Sedlic David, Žemlička Martin ÁNO
292
DAWAE 8 ZŠ a MŠ, Besednice Kovalchyn Oleh, Kabíček Štěpán, Magdolen Alex, Smoleň Radek ÁNO
293
Bakvaláni 8 ZŠ a MŠ, Besednice Pollák Miroslav, Pöschko František, Šindelířová Lucie, Lemochová Leona ÁNO
294
Kohouti 9 ZŠ a MŠ, Besednice Blažek Jakub, Berková Denisa, Faltová Lenka, Šafránková Eliška ÁNO
297
Berounské Traktůrky Sekunda G J. Barranda, Beroun Adam Koranda, Tomáš Kotrla, Zuzana Matějková, Marek Chleboun ÁNO
298
BORCY Sekunda G J. Barranda, Beroun Kryštof Daněk, Jonáš Koller, Matyáš Dušek, Michal Zásměta ÁNO
299
Waflos Doritos Sekunda G J. Barranda, Beroun Sebastian Libiš, Oliver Duda, Petr Ježek ÁNO
300
LOPATY Sekunda G J. Barranda, Beroun Luky, Filip R., Filip E., Tonda ÁNO
301
sekunda girls Sekunda G J. Barranda, Beroun Julie Žaliová, Nela Hamerníková, Klára Bělíčková, Ester Matyášová ÁNO
302
BČRN Tercia G J. Barranda, Beroun Matyáš Levíček, Tomáš Sitek, Tobiáš Salva, Jan Seidl ÁNO
303
Pižmoni Tercia G J. Barranda, Beroun Věrka Bacíková, Marek Havelka, Adam Janošek ÁNO
304
Tůmathics Tercia G J. Barranda, Beroun Petr Handl, Matyáš Tůma, Ladislav Prokš, Jakub Matějka ÁNO
305
Potterheadi Tercia G J. Barranda, Beroun Ivana Hronková, Johana Fleková, Kristýna Hrnčířová, Kristýna Bílková ÁNO
306
Antigentle(wo)men Tercia G J. Barranda, Beroun Petr Pavlis, Amálie Kebrlová, Irena Gregůrková, Anastázie Kubásková ÁNO
307
Kvarta G J. Barranda, Beroun Jitka Zatloukalová, Lubomíra Forejtová, Julie Červená ÁNO
308
Dezider Kvarta G J. Barranda, Beroun Julie Baštová, Denisa Černá, Julie Žáčková, Markéta Lipinská ÁNO
309
Ambrož Kvarta G J. Barranda, Beroun Marek Chvátal, Jakub Cihlář, Vojtěch Novák, Antonín Mařík ÁNO
310
X-grills Kvarta G J. Barranda, Beroun Katka Hartigová, Markéta Karousová, Eliška Komancová, Julie Chlebounová ÁNO
311
GJB Alfa Kvarta G J. Barranda, Beroun Matouš Hofmeister, Matyáš Hudeček, Teodor Machart, Vít Žebra ÁNO
312
Sekunda Gymnázium, Česká Lípa Suchá Dagmar, Cenknerová Alena, Hluštíková Alena, Kec Martin ÁNO
313
Minecraft boiz Sekunda Gymnázium, Česká Lípa Jakub Hadrbolec, Měrka Jan, Sichrovský Tomáš, Špindler Adam ÁNO
314
Párek z bufetu vrací úder Tercia Gymnázium, Česká Lípa Zátka Jan, Baloun Viktor, Vomlela Tomáš, Moravík Jan ÁNO
315
Nakládané okurky Tercia Gymnázium, Česká Lípa Motlík Tomáš, Veštšíková Anna, Šorfová Markéta, Čechová Tereza ÁNO
316
Tercia Gymnázium, Česká Lípa Fišerová Berenika, Mojteková Eliška, Šorfová Markéta, Pánková Veronika ÁNO
317
Elegantní ondoňové z bambusového pralesa Kvarta Gymnázium, Česká Lípa Salavcová Anna, Salavcová Hana, Bartáková Jana, Machač Filip ÁNO
318
Šúšn 7 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Ivan Alexander Vereš, Erich Palšovič, Martin Kuzmík, Matej Sivák ÁNO
319
matxxx 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Samuel Masaryk, Adam Puclík, Daniel Antala, Leonard Satty ÁNO
320
chceme 1 na vysvedčení 8 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Valentína Prociková, Lejla Csinová, Dominika Hajnalová, Nina Kopnická ÁNO
321
spoločnosť čokoládovej brožetty 2 dni pred vypršaním expiračnej 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Lukáš Katona, Patrik Vajgel, Jakub Ďurko, Timotej Cesnak ÁNO
322
Žubrofky <3 9 ZŠ Hlboká cesta, Bratislava Adam Danko, Dorota Vicianová, Nina Podhradská, Dominika Kubicová ÁNO
323
Jatajem Sekunda Podkrušnohorské G, Most Jana Kundertová, Ema Kerliková, Jan Matuščín, Tadeáš Svoboda ÁNO
324
Talon Sekunda Podkrušnohorské G, Most Mohamed Al-naggar, Lukáš Műller, Martin Kovář, Ondřej Sternthal ÁNO
325
"LOGICY" Sekunda Podkrušnohorské G, Most Ivana Ondráčková, Hana Duong, Denisa Alblová, Debora Sedláčková ÁNO
326
UZENINY GANG Tercia Podkrušnohorské G, Most Vojtěch Musil, Vojtěch Hošek, Štěpán Štrébl, Jan Bertlík ÁNO
327
BOJKY Tercia Podkrušnohorské G, Most Lucie Ceralová, Amelie Syrová, Pavel Elexa, Michal Seidl ÁNO
328
SMARTIES Tercia Podkrušnohorské G, Most Anna Dobiášová, Tereza Burdová, Adéla Gremlicová, Kristýna Libová ÁNO
329
My nevíme Kvarta Podkrušnohorské G, Most Veronika Bíbová, Marie Mlezivová, Kristýna Farkášová, Milan Mach ÁNO
330
V jednotě je síla Kvarta Podkrušnohorské G, Most Daniel Vostrý, Tomáš Pěnkava, Martin Straka, Filip Műller ÁNO
331
Tulipány 9 G Komenského, Lipany Matúš Hendrichovský, Stanislav Girašek, Ema Ivanová, Laura Piskurová ÁNO
332
PEDRA TEAM 7 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen Ivan Marianek, Alexandra Butkovská, Neli Novodomská, Dorota Marková ÁNO
333
Lachtani 8 ZŠ Bratří Čapků, Příbram Monika Burdová, Zuzana Havlíčková, Josef Šíp, Dominik Tůma ÁNO
334
Tým Arrow 9 ZŠ Bratří Čapků, Příbram David Filipovský, Tomáš To Xuan, Václav Hanáček, Lucie Nováková ÁNO
335
Gems 7 SZŠ Bajkalská, Bratislava Matúš Jonaštík, Viktória Vargicová, Oliver Murcín, Šimon Linczényi ÁNO
336
Dots 8 SZŠ Bajkalská, Bratislava Karolína Pavlíková, Jakub Sokolovský, David Bobek, Emma Pongrácová ÁNO
337
Ants 9 SZŠ Bajkalská, Bratislava Braňo Hitzinger, Šimon Nahálka, Tomáš Holič, Laura Lešová ÁNO
338
Mix Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava Matej Hrušovský, Danko Štěpánek, Samuel Vančík, Richard Přibáň ÁNO
339
Upgrades Sekunda SZŠ Bajkalská, Bratislava Alex Omelka, Boris Bikár, Krištof Kopas, Nina Balážová ÁNO
340
Sekunda G J. Chalupku, Brezno ÁNO
341
Sekunda G J. Chalupku, Brezno ÁNO
342
Sekunda G J. Chalupku, Brezno ÁNO
343
Kvarta G J. Chalupku, Brezno ÁNO
344
Kvarta G J. Chalupku, Brezno ÁNO
345
Kvarta G J. Chalupku, Brezno ÁNO
346
Four geniuses 9 ZŠ s MŠ, Zuberec Dominika Motyčáková, Sarah Zúbeková, Lukáš Kováľ, Jakub Valek ÁNO
347
Sekunda G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
348
Sekunda G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
349
Kvarta G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
350
Kvarta G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
351
Kvarta G a SOŠE, Sedlčany ÁNO
353
Vapemaster 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Kaštier Miroslav, Slanina Martin, Rosenzweig Adam, Kubašiak Daniel ÁNO
354
FC TELCE 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Petríková Paula, Antonyová Anna-Mária, Kanala Samuel, Košík Filip ÁNO
355
monkaS 8 ZŠ Angyalova, Kremnica Mutňanský Jakub, Páchnik Adam, Fodor Martin, Svitok Marek ÁNO
356
NIVETILA 9 ZŠ Angyalova, Kremnica Wagnerová Nicole, Kupková Veronika, Michalková Timea, Májiková Laura ÁNO
357
Sekunda G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
358
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
359
Tercia G nám. J. M. Marků, Lanškroun ÁNO
360
nouzáci Kvarta G nám. J. M. Marků, Lanškroun Radim Janů, Matyáš Langer, Vladimír Říha, Josef Chládek ÁNO
369
Horákovci 7 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Maroš Orolin, Diana Lukáčová, Adam Potančok, Silvia Kondeková ÁNO
370
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Samo Cesnak, Lea Studeníková, Matej Mojžiš, Richard Longauer ÁNO
371
8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Miroslav Vančo, Martin Bačo, Daniela Kašiarová, Barbora Murgačová ÁNO
372
Supreme 8 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Bruno Janek, Sophia Blašková, Michéle Marková, Marek Jablonka ÁNO
373
9 ZŠ P. Dobšinského, Banská Štiavnica Emma Baranyaiová, Ema Dunová, Júlia Balážová, Dana Žemberová ÁNO
376
Sekundáni Sekunda G a SOŠ, Podbořany Růt Jáchym, Navrátil Václav, Roth Petr, Trong Trinh Dinh ÁNO
377
Terciáni Tercia G a SOŠ, Podbořany Kačírek Tadeáš, Pěknicová Eliška, Šindelář Erik, Krupičková Mariana ÁNO
378
Ezy 1 Kvarta G a SOŠ, Podbořany Čížek Matouš, Krob Petr, Lenz Ondřej, Martinovský Matěj ÁNO
379
Ezy 2 Kvarta G a SOŠ, Podbořany Tempelová Klára, Ryšavý Lukáš, Hotový Dominik, Zeman Tadeáš ÁNO
380
Džuskovci Sekunda G Ivana Kupca, Hlohovec Maxmilián Macháček, Filip Husár, Nikol Zomborská, Samo Ondrej Hulala ÁNO
381
Naked Matematiks Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec Samuel Kucharík, Juraj Brunčák, Jakub Miklovič, Jakub Gese ÁNO
382
STAS Tercia G Ivana Kupca, Hlohovec Stanislav Lukáč, Tuan Anh Nguyen, Anna Karabová, Samuel Bakoš ÁNO
383
Matematickí draci Kvarta G Ivana Kupca, Hlohovec Jakub Martin Hulala, Jakub Antala, Laura Dzurechová, Sára Polačiková ÁNO
393
Osmáčci 8 ZŠ Nábřeží, Hulín Lucie Pivodová, Kristýna Šubertová, Vít Ondrejec, Tomáš Dvořák ÁNO
394
Deváťáci 9 ZŠ Nábřeží, Hulín Adoš, Kuba, Danča, Elda ÁNO
407
Zubatý 8 ZŠ Komenského, Svidník Zuzana Kačmárová, Marek Mňahončák, Timotej Sadiv, Bianka Zribková ÁNO
408
Kader bist 8 ZŠ Komenského, Svidník Ivana Vlčinová, Laura Safková, Timotej Janošík, Matúš Pančák ÁNO
409
Otvorené zátvorky 9 ZŠ Komenského, Svidník Jerguš Koreň, Branislav Feckanin, Juliana Savčáková, Martin Hudák ÁNO
410
Tupreme 9 ZŠ Komenského, Svidník Filip Savčák, Matej Makara, Šimon Čandík, Natália Jackaninová ÁNO
423
Tatranky Sekunda G Kukučínova, Poprad Nela Kakalejčíková, Katarína Korvinová, Alžbeta Omámiková, Dominika Kanovitsová ÁNO
424
Podtatranci Sekunda G Kukučínova, Poprad Ondrej Kubáň, Kevin Urban, Vladimír Pastorek, Duc Minh Dao ÁNO
425
Triceps Tercia G Kukučínova, Poprad Peter Pomietlo,, Samuel Sedláček, Matej Korp, Adam Slimák ÁNO
426
Tatrín Tercia G Kukučínova, Poprad Rastislav Miško, Andrej Kazimír, Chiara Vladimíra Michaľáková, Ema Závacká ÁNO
427
ELSI Kvarta G Kukučínova, Poprad Ema Bujňáková, Laura Poradová, Ivana Mlynárová, Samuel Kakalejčík ÁNO
428
Kvarta G Kukučínova, Poprad ÁNO
429
Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
430
Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
431
ružové cactusy Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
432
Tercia G J. Chalupku, Brezno ÁNO
438
Math girl 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Vakešová Aneta, Dvořáková Klára, Drncová Lucie, Strejcová Martina ÁNO
439
Kiwiové 7 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Eliška Cibulková, Nikola Dupalová, Radek Šteffl, Markéta Taflíková ÁNO
440
Pudlýkova rodinka 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Sedláčková Evelína, Sedláčková Karolína, Kokošková Nela, Kokošková Michaela ÁNO
441
Mathrace 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Frantová Zuzana, Levorová Kateřina, Studničková Anna ÁNO
442
ODS_PEŠTUKA 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Brož Lukáš, Kučera Pavel, Štengl Jiří, Košař Matěj ÁNO
443
Gucci gang 8 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Hohlberger Marek, Náprstková Lucie, Gemerský Pavel ÁNO
444
Čtyřka 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Bradová Sabina, Langová Lucie, Slouková Klára, Abrahámová Aneta ÁNO
445
TTMT 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Aulíková Tereza, Cibulková Tereza, Cvačková Martina, Rybáček Tomáš ÁNO
446
Kašpárci 9 ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice Pergler Jan, Brada Petr, Kateřina Burianová, Hrubý Jakub ÁNO
447
OG Sekunda X. Sekunda Open Gate Boarding School, Babice Richard Česnek, Barbora Votlučková, Richard Švejda, Kryštof Kadaník ÁNO
448
OG kvarta 1 Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Adéla Archalousová, Nela Uhlířová, Martin Kubíček, Eliška Hauferová ÁNO
449
Kuba Gang Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Radim Dvořák, Merlin Garbini, Denis Vu, Jakub Jersenský ÁNO
450
OG Potatoes Kvarta Open Gate Boarding School, Babice Roušarová Kateřina, Hauferová Markéta, Sedláková Julie, Kolomazník Vojtěch ÁNO
464
Doberáci 8 Základní škola, Dobré Dirlam, Táčner, Michlová, Mosnák ÁNO
465
Slovenský bača 7 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Adam Adamec, Michal Kuťka, Karolína Kozáková ÁNO
466
Parťáčky 8 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Terézia Debnárová, Andrea Rajnohová, Ľubomíra Barancová ÁNO
467
Drsné uhorky 9 ZŠ s MŠ, Malá Lehota Ema Debnárová, Samuel Fuska, Vanesa Holičková, Lukáš Chudý ÁNO
483
Sekunda G Golianova, Nitra Soňa Chowaniecová, Diana Záborská, Tina Krajčovičová, Patrícia Strakošová ÁNO
484
NASA Tercia G Golianova, Nitra Nikola Horniaková, Alžbeta Žiarovská, Soňa Palumbínyová, Andrej Čerňanský ÁNO
485
čučoriedky Tercia G Golianova, Nitra Adam Tkáč, Simona Valová, Anna Dukesová, Barbora Chobotová ÁNO
508
Zvodnice 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Alžbeta Rečičárová, Petra Pitoňáková, Eva Žáková, Michaela Tomusková ÁNO
509
NAPADLO NAS MEJD 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Jozef Pitoňák, Michal Korim, Ema Hudzíkova, Diana Brejčáková ÁNO
510
Gucci gang 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Ina Paľová, Adriána Olešáková, Emma Polakovičová, Viktória Ďurčáková ÁNO
511
Anti-Mozog 7 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Ján Máté, Diana Slavkovská, Marián Kornaj, Adriana Hadbavná ÁNO
512
Srdiečka 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Diana Urbanová, Petra Kučerová, Ema Čarnogurská, Lea Šomšáková ÁNO
513
mrože123 8 ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad Denis Šifra, Lara Badr, Jana Šelengová, Adam Chudík ÁNO
514
TROJKA 8 ZŠ P. Jilemnického, Zvolen Nikolas Ján Hamarik, Michal Švec, Natália Drottnerová, Michal Hrčka ÁNO
515
Sekunda G Jana Palacha, Mělník ÁNO
516
Géniové Sekunda G Jana Palacha, Mělník Jakub Daniel Mejsnar, Jakub Hampl, Vít Bradáček, Josef Kryml ÁNO
517
Sekunda G Jana Palacha, Mělník ÁNO
518
Čokopiškotky Kvarta G Jana Palacha, Mělník Hlavsič, Karlík, Dinka, Bára ÁNO
521
Škuľkovia™ 8 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom Dominik Pavla, Dominik Olajec, Veronika Pavlová, Terézia Hešková ÁNO
523
Drtivá porážka 7 ZŠ Tyršova, Židlochovice Kubeš Miroslav, Studený Vojtěch, Svoboda Ondřej, Vrbská Anna ÁNO
524
SMRT 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice Plášek Martin, Plášek Tomáš, Semenova Polina, Ryšavý Samuel ÁNO
525
REPL 8 ZŠ Tyršova, Židlochovice Skúpá Eliška, Pelikánová Lucie, Paták Patrik, Wolinger Robin ÁNO
526
Lopaty 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Zeman Michal, Mička David, Suská Gabriela, Buchta Martin ÁNO
527
Mrtvolková inteligence 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Králová Anna, Korberová Lucie, Kubešová Viktorie, Virglová Lenka ÁNO
528
Dravé ženy 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Morysová Michaela, Weisová Magda, Sedláčková Barbora, Furchová Natálie ÁNO
529
Šikulové 9 ZŠ Tyršova, Židlochovice Valentová Klára, Blahová Klára, Kessnerová Anna, Matoušek Václav ÁNO
530
7.B 7 ZŠ, Trhové Sviny Daniel Sloup, Petr Valíček, Ondřej Bušek, František Marek ÁNO
531
7.A 7 ZŠ, Trhové Sviny Barbora Švarcová, Anja Řeháčková, Veronika Poláková, Jakub Kočárek ÁNO
532
8.A Naďa FOREVER <3 8 ZŠ, Trhové Sviny Janča Trajerová, Nikča Kunáglová, Odík Skamene, Gábinka Lustová ÁNO
533
8.C 8 ZŠ, Trhové Sviny Bára Machová, Kristýna Žáková, Sabina Špergerová, Laura Müllerová ÁNO
534
8.B 8 ZŠ, Trhové Sviny Zítek Lukáš, Tušl Martin, Mašek Richard, Klímová Karla ÁNO
535
9.B #NASTÁŇU 9 ZŠ, Trhové Sviny Pepča Štěpánek, Honča Lukáš, Pajča Maříková, Mirča Matyáš ÁNO
536
9.A. 9 ZŠ, Trhové Sviny Blánč, Petřík, Anča, Nykola ÁNO
537
tilimilitranija Kvarta SG Life Academy, Poprad Yuliia Loshak, Bruno Schweitzer, Alexandra Diabelková, Juliána Kaločayová ÁNO
548
Losos-Team 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Lukačovičová Denisa, Lišková Michaela, Achs Gustáv, Fronc Martin ÁNO
549
Zachráňte Filipa 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Laláková Linda, Marcinová Lenka, Repová Nina, Chabada Filip ÁNO
550
martinmatusemmabobor 7 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Harausová Emma, Kováč Martin, Dvorščík Matúš, Mikes Dalibor ÁNO
551
8AB 8 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Čík Samuel, Gavorníková Laura, Lukačovičová Simona, Šimonovič Šimon ÁNO
552
Fuziny Poddaný 9 ZŠ Ľudovíta Štúra, Modra Ferancová Linda, Ivicová Martina, Veronika Haršanyová, Gladiš Matej ÁNO
562
Slonia Ríša 7 ZŠ, Zbehy Kristína Sollárová, Laura Megová, Marián Čápek, Matej Timoracký ÁNO
563
Ťavy 8 ZŠ, Zbehy Kristína Laciková, Filip Galan, Sára Krajancová, Tamara Dovičovičová ÁNO
564
kumiko 9 ZŠ, Zbehy Juraj Mikuš, Vladimír Kupec, Kristína Kováčová ÁNO
565
Vzteklé veverky 8 G Mojmírovo nám., Brno Patrícia Chodúrová, Mariana Michlíčková, Filip Hromádko, Marika Švejdová ÁNO
568
Mythic stream 8 ZŠ s MŠ, Rakovice Alojz Blahovec, Daniel Kolník, Lukáš Kepko ÁNO
569
Matematické skills 8 ZŠ s MŠ, Rakovice Lucia Rehaneková, Veronika RIčovská, Natália Adamcová ÁNO
570
Zrádné vačice 8 G Mojmírovo nám., Brno Jakub Myslivec, Lotte Hájková, Jaromír Harásek, Kryštof Denk ÁNO
581
Siedmacka banda 7 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená Matej Žatko, Kristína Motyčáková, Sebastian Stas, Peter Skovajsa ÁNO
582
8 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená ÁNO
583
Jedničky 9 ZŠ s MŠ R. Dilonga, Trstená Paulína Šurinová, Veronika Sokolovská, Dominika Šrámková, Patrik Pánik ÁNO
590
Binomial expansion 8 Cambridge Int. School, Bratislava Petra Kriskova, Samo Martinka, Matej Janyik, Doraid Sleiman ÁNO